درباره ما

9 / 10
از 22 کاربر

گروه مهندسی رعـد کـنترل قـدرت، با گروهی از مهندسین جوان و کار آزموده فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید انواع تابلوهای برق فشار ضعیف ثابت، تابلوهای برق کنترل موتور، تابلوهای برق بانک خازن، تابلوهای برق اتوماسیون صنعتی و مانیتورینگ، تابلوهای برق کنترل راه انداز دیزل ژنراتور، تابلو های برق هوشمند آغاز کرده است و در طی این سالها با جذب و به کار گیری نیروهای متخصص و متعهد و آموزش آن ها با توجه به استانداردهای روز دنیا، و البته با یاری خداوند متعال توانسته گام های موثری در صنعت برق کشور بردارد.

 رعد کنترل قدرت

ما به عنوان یک تولید کننده در حوزه طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی تابلو برق صنعتی خود را متعهد میدانیم که پرتوان برای بهبود سرعت و کیفیت پروژه ها تلاش روز افزون داشته باشیم.

 

یکی از مهمترین ماموریت های مجموعه ما این است که با مشاوره مناسب و صادقانه به مشتریان و کارفرمایان محترم ، امکان تصمیم گیری جهت خرید تابلو برق را سهل کرده تا با آگاهی و اطمینان خاطر بیشتری اقدام به سفارش تابلو برق مورد نظر نمایند. و ما هرگز مشتریان را پس از خرید تابلو برق تنها نخواهیم گذاشت و با پشتیبانی مناسب و فنی در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

 

رعد کنترل قدرت

 

ارزشهای ما در پله نخست احترام به مشتری و صداقت در گفتار و رفتار با حفظ موازین اخلاقی است. با ایجاد اعتماد در گذر زمان بین کارفرما و کارگذار روند سفارشات تابلوبرق به سهولت انجام میشود و رضایت خاطر را برای طرفین دربر خواهد داشت. این اعتماد در راهنمایی های اولیه سفارشات باید حس شود و کارفرما مطمئن شود که کارگذاری که انتخاب کرده، دارای دانش کافی بوده و با تکنولوژی ها و محصولات روز دنیا آشنا میباشد. ما هیچگاه قیمت کمتر یا سود بیشتر را فدای کیفیت تابلو برق نکرده و نخواهیم کرد. زیرا تنوع محصولات مورد استفاده در تابلو برق بسیار بالا بوده و تخصصی بودن انتخاب تجهیرات برای هرتابلو برق کار مهمی میباشد و نکته مهم این است که هزینه خرابی تابلو برق در اثر استفاده از لوازم غیر اصلی و نامناسب بسیار بالا میباشد و ما خود را متعهد میدانیم تا با تامین قطعات اصلی و مرغوب موجود در بازار آسوده خاطری را برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :